Decoristan

Görünüm:
Tükendi
Quickview

Altın Frigya Kristal Vazo, Cam Çiçeklik

(0)
Sipariş (0)
22.000₺

Kristallin Cam, Kesme Dekorlu Vazo, Cam ÇiçeklikVazonun ağız kısmında 24 ayar altın ve el işçiliği ile cam üzerine derinlikli dekorlama yapılmıştır.Vazonun gövde kısmı ise kesme cam dekorlamadır34 Cm Uzunluk  * 24 Cm ÇapÖzel üretimTürkiye'de Üretilmiştir.Ürün Hediye Kutusu içinde gönderilirMÖ.12 -MÖ.17 yy da batı ve orta Anadolu'da yaşayan Fri..

Quickview

Nazar Boncuğu Obje - Dekoratif Aksesuar - Cam Disk Obje - Pirinç Kaideli Cam - Masa üzeri & Niş Dekorasyonu

(0)
Sipariş (0)
6.500₺

Pirinç Kaideli, Ayaklı Nazar Boncuğu Cam Obje Tasarımı Dekoratif Disk Obje - Masa üzeri & Niş dekorasyonu için tasarlanmıştırYuvarlak form disk cam 25 cm çapındadırCamın orta kısmında büyük cam mavisi nazar boncuğu, kenarlarında ise renkli nazar boncukları çalışılmıştır.Cam üzerinde ki hiç bir renk boyama değil, renkli cam üretimidir. Bu s..

Quickview

Nazar Boncuğu Tasarım Obje - Mavi Tılsım Dekoratif Duvar Süsü , Masa Üzeri Sıcak Cam Obje

(0)
Sipariş (0)
4.000₺

Sıcak Cam Çalışması Nazar Boncuğu Tasarım Obje Mavi Tılsım Dekoratif Duvar Süsü , Masa Üzeri Sıcak Cam ObjeSanatçı çalışması, sıcak cam ustaları tarafından sayılı adette üretilmiştir. Mavi Tılsım, Nazar Boncuğu obje duvar süsü ve masa üzeri dekorasyonunda kullanım için tasarlanmıştır.16 Cm ÇapEl yapımı ürün -Hiç bir ürün tam olarak birbir..

Quickview

Sonsuzluk Tarçın Kokulu Mum - Altın Amber Cam Mumluk

(0)
Sipariş (0)
700₺

Sonsuzluk Tarçın Kokulu Mum - Altın Amber Cam MumlukDekoratif Cam Mumluk, MumAmber Rengi Cam Mumluk Cam üzerinde ''Sonsuzluk Simgesi'' mat altın ve el işçiliği ile dekorlanmıştırCam mumluk tarçın kokulu, organik yağ bazlı parafin ile doldurulmuşturTürkiye'de Üretilmiştir...

Quickview

Truva Atı Cam Tablo - El Boyaması, Eskitme Altın Cam Tablo

(0)
Sipariş (0)
1.200₺

Cam üzerine el işçiliği ile Truva Atı motiflenmiştirTruva Atı Çanakkale'de bulunan Truva Atı eserlerinden ilham alınarak tasarlanmıştırTruva Atı eskitme altın ile renklendirilmiş cam üzerine çalışılmıştırSınırlı ÜretimTürkiye'de Üretilmiştir...

Quickview

Virgin Wool Yün Palto - İtalyan Kumaş Kaban - Kapüşonlu Degrade Deri Biye Cepli - KN2 Siyah Gri Antrasit

(0)
Sipariş (0)
1.890₺

Standart kalıpMidi boyMohair Vİrgin İtalyan kumaşDesenli (Çizgili) Saten Astar- İçi Elyaf Dolgulu astarYıldız Model / Kapşonlu Degrade Kumaş - Torba Cep - Deri Biye Kol ve Cep DetayıTürkiye'de üretilmiştir...

Quickview

3 Atlı Altın Siyah Kase

(0)
Sipariş (0)
5.900₺

Şaha kalkmış3i at üzerinde yer alan dekoratif kase.Vazo / Çiçeklik olarak kullanıma uygundur.Ürün pirinç malzemeden üretilmiştir. Ürün ebatları çap 28 cm, yükseklik 14 cm'dir.Bakım: Altın ve gümüş gibi malzemeler zaman içinde hava şartlarına bağlı olarak kararabilir. Bu ürünlere su ve/veya herhangi bir kimyasal değdirilmemeli, nemli ve rutubetli or..

Quickview

Altın - Siyah Eğik Vazo - Dekoratif Çiçeklik - Gold Siyah Dekoratif Obje

(0)
Sipariş (0)
2.400₺

Siyah Cam Üzerine Altın Dekor 24 Ayar Altın ile Rumi Dekorlardan ilham alınarak siyah cam üzerinde el işçiliği ile çalışılmıştır.El İşçiliğiSınırlı sayıda özel üretimTürkiye'de Üretilmiştir.Hediye Kutusu İçinde Gönderilir..

2-3 Days
Quickview

Altın Ayaklı Cam Küre

(0)
Sipariş (1)
1.250₺

Cam Küre Dekoratif Obje - 2'li SetAltın Kaplama Çembersel AyakÇap: Büyük Küre 11 cm, Küçük Küre 9 cmTürkiye'de Üretilmiştir..

Quickview

Altın Dekorlu, Siyah Cam Kandil , Dekoratif Cam Obje

(0)
Sipariş (0)
17.200₺

Altın Dekor, Siyah Sıcak Cam Kandil, Dekoratif ObjeSiyah Cam Üzerinde Mat Altın ve Kumlama Dekor Cam kandil üzerinde 'Ya Hannan, Ya Mennan' yazar. ''Ya Hannan, Ya Mennan'' , ''Acıyan, Bağışlayan, İhsanı Bol, Çok Niimet Veren, Allah'' anlamına gelir.Siyah sıcak kandil sıcak cam teknikleri ile üretilmiştir.Sınırlı sayıda, özel üretim. Türkiye'de..

Tükendi
Quickview

Altın İşlemeli Mermer Kase

(0)
Sipariş (0)
330₺

Altın İşlemeli Mermer KaseMermer üzeri altın yaldız dekorDekoratif Obje & İkramlıkTürkiye'de Üretilmiştir14*8 cmBakım: Altın, gümüş gibi malzemeler hava şartlarına bağlı olarak zamanla koyulaşabilir.Bu ürünlere su ve/veya herhangi bir kimyasal temas ettirilmemeli, rutubetli ve rutubetli ortamlarda muhafaza edilmemelidir.Bu ürünler sadece temiz ..

Quickview

Altın İşlemeli Selçuklu Su karafı Seti-Kadife Kutulu

(0)
Sipariş (0)
9.100₺

Bardak olarak kullanılan kapakta Sonsuzluk simgesi kumlama ve soğuk altın el boyamasıAmber rengi camDekorlar kumlama ve soğuk altın el boyaması ile renklendirilmiştirTürkiye'de Üretilmiştir...

Quickview

Altın Kartal- Siyah Mermer Kaideli Obje

(0)
Sipariş (0)
9.400₺

Altın Kartal- Siyah Mermer Kaideli ObjeKartal formundaki dekoratif obje pirinç malzemeden üretilmiştir ve altın kaplamadır.Ürün, siyah mermer kaidelidir.Ev ve ofis dekorasyonları için şık ve zarif bir parça niteliğindedir.Ürün ebatları: 42x30x9 cmBakım : Altın ve gümüş gibi malzemeler zaman içinde hava şartlarına bağlı olarak kararabilir. Bu ü..

Quickview

Altın Melek Kanatları- Siyah Mermer Kaideli Obje

(0)
Sipariş (0)
6.400₺

Altın Melek Kanatları- Siyah Mermer Kaideli ObjeAltın Melek Kanatları formundaki dekoratif obje pirinç malzemeden üretilmiştir ve altın kaplamadır.Ürün, siyah mermer kaidelidir.Ev ve ofis dekorasyonları için şık ve zarif bir parça niteliğindedir.Ürün ebatları: 45x21x7 cmBakım : Altın ve gümüş gibi malzemeler zaman içinde hava şartlarına bağlı ..

Quickview

Altın Sonsuzluk Obje - Siyah Mermer Kaideli / 2 Boy

(0)
Sipariş (0)
4.200₺

Soyut formdaki dekoratif obje sonsuzluğu sembolize etmektedir.Pirinç malzemeden üretilmiştir ve altın kaplamadır.Ürün, siyah mermer kaidelidir.Ev ve ofis dekorasyonları için şık ve zarif bir parça niteliğindedir.Ürün ebatları:             Küçük Boy Yükseklik 37 cm, Genişlik 17 cm.     ..

Quickview

Altın Truva Atı - Siyah Mermer Kaideli Obje

(0)
Sipariş (0)
5.400₺

Altın Truva Atı - Siyah Mermer Kaideli ObjeTruva Atı formundaki dekoratif obje pirinç malzemeden üretilmiştir ve altın kaplamadır.Ürün, siyah mermer kaidelidir.Ev ve ofis dekorasyonları için şık ve zarif bir parça niteliğindedir.Ürün ebatları: 41x32x10 cmBakım : Altın ve gümüş gibi malzemeler zaman içinde hava şartlarına bağlı olarak kara..

Quickview

Altın ve Gümüş Yunus Model Ev Aksesuarı- 2 Renk

(0)
Sipariş (1)
3.500₺

Bu dekoratif obje yunus kuyruğu şeklindedir, altın veya gümüş kaplama seçenekleriyle pirinç malzemeden yapılmıştır; siyah, kübik mermer bir kaide üzerindedir.Ev ve ofis dekorasyonunuzda sanatsal bir dokunuş katar.Tek tek seçebilir veya set olarak satın alabilirsiniz.Boyutlar: 44x7.5x7.5 cmBakım: Hava koşulları nedeniyle altın ve gümüş gibi malzemel..

Quickview

Altın Yapraklı Mermer Sunumlu Güneş Nazar Türk Kahve Seti 2'li

(0)
Sipariş (0)
2.200₺

Mermer Sunumlu Porselen Kahve Setiİki adet nazar boncuğu motifli porselen kahve fincanı - Kulpları ve ağız kısmı altın detaylıMermer, altın yaprak süslemeli kahve tabaklarıTürkiye'de Üretilmiştir..

Quickview

Altın Yelken Dekoratif Obje - Mermer Kaideli

(0)
Sipariş (0)
4.700₺

Soyut formdaki dekoratif obje bir yelkeni sembolize etmektedir.Pirinç malzemeden üretilmiştir ve altın kaplamadır.Ürün, siyah mermer kaidelidir.Ev ve ofis dekorasyonları için şık ve zarif bir parça niteliğindedir.Ütün iki farklı boyda gelmektedir:    Küçük: Yükseklik 43 cm, Genişlik 22.5 cm.    Büyük : Yüksek..

Quickview

Altın Zen Lokumluk - Şekerlik

(0)
Sipariş (0)
2.700₺

Lazer kesim nikel üstüne altın kaplama kapak - Seramik Lokumluk Geleneksel renk ve desenlerle tasarlanmış.Kapak üzerindeki Saadet Düğümü motifi; Sevgi, Dayanışma, Bereket ve Barış sembolüdür.Lokum, şeker, çilokata, çerez gibi ikramların servisi için uygundur.Masa, sehpa ve konsollar için şık bir aksesuar niteliğindedir.El işçiliği ile Türkiye'..

Gösterilen: 1 ile 20 arası, toplam: 205 (11 Sayfa)