İptal ve İade Koşulları

Müşterilerimizin 15 gün içerisinde iade ve değişim hakkı vardır. (Özel siparişle yapılan ürünlerde değişim ve iade yapılmamaktadır.

Ürünlerin iade edilebilmesi için aşağıda ki iade koşullarına uyması gerekmektedir.

Ürünlerin iade ve değişimi için ürünlerin kullanılmamış, zarar görmemiş ve eksiksiz olarak geri gönderilmesi gerekmektedir.

Ürünün, ürün yanında gelen aksesuar, ek parça ya da varsa hediyelerinin eksiksiz ve kullanılmamış ve hasar görmemiş olarak geri gönderilmesi gerekir.

Ürün kutu ve orijinal paketlemesinin (hediye kutuları ve özel kutular) zarar görmemiş, kullanılmamış olması ve ürünle birlikte geri gönderiliyor olması gerekmektedir.

Müşteriye özel yapılan, özel istekle üstüne harf, isim, yazı yazılan, kişiselleştirilmiş ürünlerin iadesi ve değişimi kabul edilmez. İade ya da değişimini yapmak istediğiniz ürün bize ulaşınca tarafınıza e-posta gönderilir.

Geri ödemeler: İade ettiğiniz ürünler iade şartlarına uyduğu takdirde, DECORİSTAN HEDİYELİK geri ödemeleri 2 iş günü içerisinde ürün bedeli bankaya iletmektedir. Bundan sonraki süreci bankanızdan takip edebilirsiniz. İade süreci ile ilgili web sitemize üye iseniz buradan süreci takip edebilir ya da info@decoristan.com adresinden bize ulaşabilirsiniz.

İade ve Değişim Adresi / Depo :  Çobanyıldızı Sk.Erenköy Brener Residence No:26  Erenköy - Kadıköy İSTANBUL

E-posta adresi: info@decoristan.com

Decoristan Hediyelik Ltd. Şti