İkram & Sunum

Mermer Tepsiler, Bakır Kaseler, Altın Sunumluklar, Gümüş Servisler,  Özel Tasarım Kahve Setleri , Tasarım Çay Takımları ve Çok Daha Fazlası 

Görünüm:
Tükendi
Quickview

Altın İşlemeli Mermer Kase

(0)
Sipariş (0)
330₺

Altın İşlemeli Mermer KaseMermer üzeri altın yaldız dekorDekoratif Obje & İkramlıkTürkiye'de Üretilmiştir14*8 cmBakım: Altın, gümüş gibi malzemeler hava şartlarına bağlı olarak zamanla koyulaşabilir.Bu ürünlere su ve/veya herhangi bir kimyasal temas ettirilmemeli, rutubetli ve rutubetli ortamlarda muhafaza edilmemelidir.Bu ürünler sadece temiz ..

Quickview

Altın İşlemeli Selçuklu Su karafı Seti-Kadife Kutulu

(0)
Sipariş (0)
9.100₺

Bardak olarak kullanılan kapakta Sonsuzluk simgesi kumlama ve soğuk altın el boyamasıAmber rengi camDekorlar kumlama ve soğuk altın el boyaması ile renklendirilmiştirTürkiye'de Üretilmiştir...

Quickview

Altın Zen Lokumluk - Şekerlik

(0)
Sipariş (0)
2.700₺

Lazer kesim nikel üstüne altın kaplama kapak - Seramik Lokumluk Geleneksel renk ve desenlerle tasarlanmış.Kapak üzerindeki Saadet Düğümü motifi; Sevgi, Dayanışma, Bereket ve Barış sembolüdür.Lokum, şeker, çilokata, çerez gibi ikramların servisi için uygundur.Masa, sehpa ve konsollar için şık bir aksesuar niteliğindedir.El işçiliği ile Türkiye'..

Tükendi
Quickview

Antik Frigya 2 Katlı Servis - Sunum Standı -Tepsili İkramlık

(0)
Sipariş (0)
1.121₺

Antik Eskitme Kaplamalı Pirinç Döküm Gövde Antik eskitme tepsiler kullanılmıştır.Tepsiler sabit değildir, çıkartılıp ayrı parçalar olarak kullanılabilinir.Dekoratif Servis; Lokum, çikolata, makaron, hurma gibi kuru gıda sunumları için uygundur.El İmalatıdır.Türkiye'de Üretilmiştir.Bakım Önerileri : Altın ve gümüş gibi malzemeler zama..

Quickview

Aslan Tabanlı Siyah Mermer Kase

(0)
Sipariş (0)
1.800₺

Siyah mermer kase; şekerlik, lokumluk olarak kullanıma uygundur.Kahve yanı ikram, sehpa dekorasyonu...Aslan şeklindeki tabanı pirinç malzemeden üretilmiştir ve altın kaplamadır.El İşçiliğidir.Türkiye'de üretilmiştir..

Tükendi
Quickview

Bakır Kase

(0)
Sipariş (0)
350₺

Kenarları eritme, dışı kum dövme.Bakır, içi ise rose kaplamadır.Dekoratif ve Sunum amaçlıdır.El İşçiliğiTürkiye'de Üretilmiştir...

Quickview

Bej Doğal Mermer Kase - 2 Farklı Boy

(0)
Sipariş (0)
1.500₺

Dekorasyon ve Şık Yemek Sunumları için Bej Doğal Mermer Kaseler - 2 Farklı BoydaModern tasarımlı kase, zarif akşam yemekleri veya ikramlarınız için...Ölçüler:Büyük kase çap: 20,5 cmKüçük kase çap: 18 cm Ayrı ayrı veya set halinde satın alınabilir.Türkiye'de Üretilmiştir - El Yapımı Tasarım..

Quickview

Bektaşi Gümüş Lokumluk, İkramlık - Kahve Yanı Sunum

(0)
Sipariş (0)
2.400₺

Bektaşi Gümüş Lokumluk , Kahve Yanı ikramlık - SunumÜfleme Cam Tekniği ile Üretilmiş, Bektaşi formda dekorlanmış cam kapakGümüş Kaplama Bakır Mini Kase TabakGümüş TepelikEl Yapımı Ürün Türkiye de ÜretilmiştirHediye Kutusu İçinde Gönderilir..

Quickview

Beyaz Mermer - Cam Lokumluk

(0)
Sipariş (0)
1.800₺

Beyaz mermer tabanlı ve cam kapaklı lokumluk.Kapak, doğal turkuaz taşı ile süslenmiştir.El İşçiliğiTürkiye'de üretilmiştir...

Quickview

Beyaz Mermer Puro Küllüğü

(0)
Sipariş (0)
3.200₺

..

Quickview

Beyaz Mermer Sunumluk Tepsi, Dekoratif İkramlık - Gümüş At Aplikli

(0)
Sipariş (0)
2.500₺

Gümüş At Aplikli Beyaz Mermer Sunum TepsisiDekoratif İkramlık & Kahve Sunumu Gümüş Top Ayaklı Bakım : Altın ve gümüş gibi malzemeler zaman içinde hava şartlarına bağlı olarak kararabilir. Bu ürünlere su ve/veya herhangi bir kimyasal değdirilmemeli, nemli ve rutubetli ortamlarda tutulmamalıdır. Bu ürünler sadece temiz kuru bir bez..

Quickview

Buzlu Cam Kadeh Seti - El İmalatı Cam Kadeh - 2'li

(0)
Sipariş (0)
2.400₺

El İmalatı, Efendİ Serisi Cam Kadehler KullanılmıştırSıcak Cam Kesme İnce sıcak kesim, kordonsuz ağızlı kadehKadehlerde ki renklendirme kumlama tekniği ile dekorlanmıştır, bu sebeple cam üzerinde doku hissiyatı verir.Özel Hediye Kutusu içinde gönderilir2 Ayaklı Kadeh Türkiye' de Üretilmiştir..

Quickview

Cam Kapaklı Ahşap İkramlık - Dekoratif Kek, Pasta, Kurabiye Standı - Pirinç Ayaklı - Cam Fanus

(0)
Sipariş (0)
2.500₺

Üstü cam kapaklı, pirinç ayaklı ahşap stant.Dekoratif sunumluk.Pasta, kek, pizza, ikramlık gibi yiyeceklerinizi rahatlıkla sunum yapabilirsiniz.Paketleme: Cam ve Ahşap İki Ayrı Parça Olarak PaketlenirKullanım Talimatı: Altın ve gümüş gibi malzemeler zaman içinde hava şartlarına bağlı olarak oksitlenebilirler.Pirinç ayak sadece temiz kuru bir bez ve..

Quickview

Çeşm-i Bülbül Cam Kase - Mermer Ayaklı

(0)
Sipariş (0)
4.600₺

Geleneksel bir Anadolu sanatı olan Çeşm-i Bülbül Kase,  beyaz mermer kaide üzerinde durmaktadır.Geleneksel el sanatlarının, modern ve minimalist tasarımla birleşimi.Şeker, lokum ve çeşitli ikramlarınız için dekoratif bir parça.Yükseklik:17,5 cmÇap: 15,5 cmTürkiye'de Üretilmiştir - El Yapımı..

Quickview

Damla Sürahi Seti 5'li set

(0)
Sipariş (0)
3.000₺

Damla Desenli Su Bardağı ve Sürahi Seti 5'li setDamla desenleri kumlama tekniğiyle işlenmiştir.Türkiye'de Üretilmiştir...

Quickview

Dekoratif Beyaz Mermer Kase, Altın Nar Aplikli İkramlık

(0)
Sipariş (0)
3.500₺

Beyaz Mermer KaseAltın Nar Aplikli Dekoratif tasarım kase, modern ev, mutfak, bahçe, masa dekorasyonu ve akşam yemeği, kahve ve çay saati, yemek ve tatlı servisi ve masa organizasyonları için dekoratif hizmet veya sadece dekoratif düzenleyici içindir. Lokum, çikolata, tatlı, kurabiye, makaron ikramlarında veya sadece çiçeklik olarak kullanılab..

Quickview

Doğal Taşlı Siyah Top Cam Gümüş Lokumluk ; Dekoratif Kutu; Dekoratif Obje, İkramlık, Lokumluk, Mumluk

(0)
Sipariş (0)
2.100₺

Geleneksel Süslemeli Gümüş KapakMasa, Sehpa Dekorasyonu için, Dekoratif Kutu/KaseLokum, Şeker, Çerez Sunumu İçin UygunBakım : Altın ve gümüş gibi malzemeler zaman içinde hava şartlarına bağlı olarak kararabilir. Bu ürünlere su ve/veya herhangi bir kimyasal değdirilmemeli, nemli ve rutubetli ortamlarda tutulmamalıdır. Bu ürünler sadece temiz ku..

Tükendi
Quickview

Fes Lokumluk Altın

(0)
Sipariş (0)
377₺

Fes formda tasarlanan altın kaplama lokumluk..

Quickview

Frigya 2 Katlı Servis, İkramlık - Porselen Tabaklı İki Katlı Sunumluk - Pirinç Katlı Sunum

(0)
Sipariş (0)
1.000₺

Frigya toplumunun bıraktığı mimari izlerden ilham alınarak tasarlanmıştır.Pirinç döküm çerçeveli stant, antik eskitme yapılmıştır.Jumbo marka porselen tabak kullanılmıştır.Gıda servis ve sunumu için uygundur. Servis tabakları yıkanabilir.Türkiye'de Üretilmiştir...

Quickview

Frigya Amber Viski Bardağı Seti 2'li - El İmalatı Cam Viski Bardağı Set - Özel kadife Kutulu Ürün

(0)
Sipariş (0)
4.500₺

M.ö Anadoluda yaşayan Frigyalılar sanatta ve zanaatta bir çok eser bırakmış ve yaşadıkları dönemde uygarlıklarıyla diğer toplumlara örnek olarak Anadolu Topraklarında önemli izler bırakmışlardır. Mö 750 - Mö 300 yılları arasında Anadolu topraklarında yaşayan Frigyalılardan kalan bir kalıntının el yapımı cam kana ve bardakların üzerine altın yaldızl..

Gösterilen: 1 ile 20 arası, toplam: 42 (3 Sayfa)