Lokumluk - İkramlık

Şık Sunum & İkramlıklar 

Görünüm:
Tükendi
Quickview

Altın İşlemeli Mermer Kase

(0)
Sipariş (0)
330₺

Altın İşlemeli Mermer KaseMermer üzeri altın yaldız dekorDekoratif Obje & İkramlıkTürkiye'de Üretilmiştir14*8 cmBakım: Altın, gümüş gibi malzemeler hava şartlarına bağlı olarak zamanla koyulaşabilir.Bu ürünlere su ve/veya herhangi bir kimyasal temas ettirilmemeli, rutubetli ve rutubetli ortamlarda muhafaza edilmemelidir.Bu ürünler sadece temiz ..

Quickview

Altın Zen Lokumluk - Şekerlik

(0)
Sipariş (0)
2.700₺

Lazer kesim nikel üstüne altın kaplama kapak - Seramik Lokumluk Geleneksel renk ve desenlerle tasarlanmış.Kapak üzerindeki Saadet Düğümü motifi; Sevgi, Dayanışma, Bereket ve Barış sembolüdür.Lokum, şeker, çilokata, çerez gibi ikramların servisi için uygundur.Masa, sehpa ve konsollar için şık bir aksesuar niteliğindedir.El işçiliği ile Türkiye'..

Quickview

Aslan Tabanlı Siyah Mermer Kase

(0)
Sipariş (0)
1.800₺

Siyah mermer kase; şekerlik, lokumluk olarak kullanıma uygundur.Kahve yanı ikram, sehpa dekorasyonu...Aslan şeklindeki tabanı pirinç malzemeden üretilmiştir ve altın kaplamadır.El İşçiliğidir.Türkiye'de üretilmiştir..

Quickview

Bej Doğal Mermer Kase - 2 Farklı Boy

(0)
Sipariş (0)
1.500₺

Dekorasyon ve Şık Yemek Sunumları için Bej Doğal Mermer Kaseler - 2 Farklı BoydaModern tasarımlı kase, zarif akşam yemekleri veya ikramlarınız için...Ölçüler:Büyük kase çap: 20,5 cmKüçük kase çap: 18 cm Ayrı ayrı veya set halinde satın alınabilir.Türkiye'de Üretilmiştir - El Yapımı Tasarım..

Quickview

Bektaşi Gümüş Lokumluk, İkramlık - Kahve Yanı Sunum

(0)
Sipariş (0)
2.400₺

Bektaşi Gümüş Lokumluk , Kahve Yanı ikramlık - SunumÜfleme Cam Tekniği ile Üretilmiş, Bektaşi formda dekorlanmış cam kapakGümüş Kaplama Bakır Mini Kase TabakGümüş TepelikEl Yapımı Ürün Türkiye de ÜretilmiştirHediye Kutusu İçinde Gönderilir..

Quickview

Beyaz Mermer - Cam Lokumluk

(0)
Sipariş (0)
1.800₺

Beyaz mermer tabanlı ve cam kapaklı lokumluk.Kapak, doğal turkuaz taşı ile süslenmiştir.El İşçiliğiTürkiye'de üretilmiştir...

Quickview

Beyaz Mermer Puro Küllüğü

(0)
Sipariş (0)
3.200₺

..

Quickview

Çeşm-i Bülbül Cam Kase - Mermer Ayaklı

(0)
Sipariş (0)
4.600₺

Geleneksel bir Anadolu sanatı olan Çeşm-i Bülbül Kase,  beyaz mermer kaide üzerinde durmaktadır.Geleneksel el sanatlarının, modern ve minimalist tasarımla birleşimi.Şeker, lokum ve çeşitli ikramlarınız için dekoratif bir parça.Yükseklik:17,5 cmÇap: 15,5 cmTürkiye'de Üretilmiştir - El Yapımı..

Quickview

Dekoratif Beyaz Mermer Kase, Altın Nar Aplikli İkramlık

(0)
Sipariş (0)
3.500₺

Beyaz Mermer KaseAltın Nar Aplikli Dekoratif tasarım kase, modern ev, mutfak, bahçe, masa dekorasyonu ve akşam yemeği, kahve ve çay saati, yemek ve tatlı servisi ve masa organizasyonları için dekoratif hizmet veya sadece dekoratif düzenleyici içindir. Lokum, çikolata, tatlı, kurabiye, makaron ikramlarında veya sadece çiçeklik olarak kullanılab..

Tükendi
Quickview

Fes Lokumluk Altın

(0)
Sipariş (0)
377₺

Fes formda tasarlanan altın kaplama lokumluk..

Quickview

Gümüş Kapaklı Nazar Boncuğu Lokumluk - Mumluk - Dekoratif Obje / Siyah

(0)
Sipariş (0)
2.300₺

Gümüş Kapaklı Nazar Boncuğu Lokumluk - Mumluk - Dekoratif Obje / SiyahGümüş Kaplama Kapaklı, Dekorlu Cam lokumluk - Mumluk.Ürün siyah camdır.Soyut nazar boncuğu tasarımı altın, mavi ve siyahla renklendirilmiştir.Süslemeler cam kumlama tekniği ve el boyaması ile yapılmıştır.Türkiye'de Üretilmiştir...

Quickview

Gümüş Yaprak Dekoratif Tabak

(0)
Sipariş (0)
2.400₺

Gümüş kaplama, yaprak şekilli dekoratif ikramlık, sunum tabağı.Mutfak, yemek odası, salon için masa ve sehpa aksesuarı.Şeker, lokum, çikolata gibi çeşitli ikramlar için şık bir parça.Ürünün iki farklı boyu mevcuttur, set olarak veya ayrı ayrı alınabilir.Küçük Boy: 33x10 cm Büyük Boy: 39x11 cm ..

Quickview

Gümüş Zen Lokumluk, Şekerlik, Kahve Yanı İkramlık

(0)
Sipariş (0)
2.700₺

Lazer Kesim Dekor, Nikel Üzerine Gümüş Kaplama Kapak, Seramik LokumlukTurkuaz Taş TepelikSeramik Lokumluk / KaseGümüş kaplama kapak detayında Aşk, Bereket, Bolluk ve Huzurun birbirine bağlılığını simgeleyen Saadet Düğümü motifi kullanılmıştır.Lokumluk, Hurma & Çikolata Sunumu, Dekoratif Gümüş İkramlık.Kahve Yanı İkramlık. El işçiliğidir.Türkiye..

Quickview

Güneş Nazar Mumluk & Lokumluk - Beyaz Cam Kapaklı

(0)
Sipariş (0)
2.700₺

Beyaz, Kapaklı, Dekorlu Cam Lokumluk - Mumluk.Soyut nazar boncuğu tasarımı altın, mavi ve beyaz renklendirildi.Cam kumlama ve el boyaması ile dekorlamaEl İmalatıTürkiye'de Üretilmiştir...

Quickview

Han Dekorlu Beyaz Cam Kase

(0)
Sipariş (0)
6.700₺

Altın İşlemeli Mermer KaseCam üzeri altın yaldız dekorDekoratif Obje & İkramlıkTürkiye'de Üretilmiştir18*18 cmBakım: Altın, gümüş gibi malzemeler hava şartlarına bağlı olarak zamanla koyulaşabilir.Bu ürünlere su ve/veya herhangi bir kimyasal temas ettirilmemeli, rutubetli ve rutubetli ortamlarda muhafaza edilmemelidir.Bu ürünler sadece temiz ku..

Quickview

Han Dekorlu Siyah Cam Kase

(0)
Sipariş (0)
7.600₺

Altın İşlemeli Mermer KaseCam üzeri altın yaldız dekorDekoratif Obje & İkramlıkTürkiye'de Üretilmiştir15*14 cmBakım: Altın, gümüş gibi malzemeler hava şartlarına bağlı olarak zamanla koyulaşabilir.Bu ürünlere su ve/veya herhangi bir kimyasal temas ettirilmemeli, rutubetli ve rutubetli ortamlarda muhafaza edilmemelidir.Bu ürünler sadece temiz ku..

Tükendi
Quickview

Lale Aplikli Gümüş İkramlık - Sunum Tabağı , İkram Tepsisi - Sele

(0)
Sipariş (0)
4.600₺

Swarovski ve Kırmızı Zirkon Taşlarla Bezenmiş, Lale Aplikli Gümüş İkramlık - Sele TabağıGümüş Kaplama, Dekoratif İkramlık.Kırmızı Zirkon ve Swarovski Taşlı, Lale Motifli Tepelik.Şık sunumlar, lokum, çikolata, hurma, makaron gibi kuru gıda sunumları için uygundur.El İşçiliğiTürkiye'de ÜretilmiştirHediye Kutusu içinde gönderilirBakım : Altın ve ..

Quickview

Nar Aplikli Mermer Kase - Bordo

(0)
Sipariş (0)
3.200₺

Bordo Mermer KaseAltın Nar Aplikli Dekoratif tasarım kase, modern ev, mutfak, bahçe, masa dekorasyonu ve akşam yemeği, kahve ve çay saati, yemek ve tatlı servisi ve masa organizasyonları için dekoratif hizmet veya sadece dekoratif düzenleyici içindir. Lokum, çikolata, tatlı, kurabiye, makaron ikramlarında veya sadece çiçeklik olarak kullanılab..

Quickview

Nar Aplikli Siyah Mermer Kase

(0)
Sipariş (0)
2.200₺

Siyah Mermer, Kapaklı Şekerlik; Lokumluk.Kapakta bulunan nar şeklindeki aplik pirinç malzemeden yapılmış olup altın kaplamadır.Bereketin sembolü nar, evleriniz için anlamlı bir dokunuş...El işçiliğidir.Türkiye'de üretilmiştir...

Quickview

Selçuklu Yıldızı Siyah Şekerlik

(0)
Sipariş (0)
2.000₺

Kapaklı, siyah cam şekerlik, lokumluk.Üzerine altın yaldızlı Selçuklu Yıldızı motifi işlenmiştir.El İşçiliğidir.Türkiye'de üretilmiiştir...

Gösterilen: 1 ile 20 arası, toplam: 23 (2 Sayfa)