Bardak Setleri & Kadehler

Tasarım Bardaklar, Kadehler, Sürahi ve Karaflar , Viski Setleri...  Şık Masa Düzenleri 

Görünüm:
Quickview

Altın İşlemeli Selçuklu Su karafı Seti-Kadife Kutulu

(0)
Sipariş (0)
9.100₺

Bardak olarak kullanılan kapakta Sonsuzluk simgesi kumlama ve soğuk altın el boyamasıAmber rengi camDekorlar kumlama ve soğuk altın el boyaması ile renklendirilmiştirTürkiye'de Üretilmiştir...

Quickview

Buzlu Cam Kadeh Seti - El İmalatı Cam Kadeh - 2'li

(0)
Sipariş (0)
2.400₺

El İmalatı, Efendİ Serisi Cam Kadehler KullanılmıştırSıcak Cam Kesme İnce sıcak kesim, kordonsuz ağızlı kadehKadehlerde ki renklendirme kumlama tekniği ile dekorlanmıştır, bu sebeple cam üzerinde doku hissiyatı verir.Özel Hediye Kutusu içinde gönderilir2 Ayaklı Kadeh Türkiye' de Üretilmiştir..

Quickview

Damla Sürahi Seti 5'li set

(0)
Sipariş (0)
3.000₺

Damla Desenli Su Bardağı ve Sürahi Seti 5'li setDamla desenleri kumlama tekniğiyle işlenmiştir.Türkiye'de Üretilmiştir...

Quickview

Frigya Amber Viski Bardağı Seti 2'li - El İmalatı Cam Viski Bardağı Set - Özel kadife Kutulu Ürün

(0)
Sipariş (0)
4.500₺

M.ö Anadoluda yaşayan Frigyalılar sanatta ve zanaatta bir çok eser bırakmış ve yaşadıkları dönemde uygarlıklarıyla diğer toplumlara örnek olarak Anadolu Topraklarında önemli izler bırakmışlardır. Mö 750 - Mö 300 yılları arasında Anadolu topraklarında yaşayan Frigyalılardan kalan bir kalıntının el yapımı cam kana ve bardakların üzerine altın yaldızl..

Quickview

Hayat Ağacı Su Karafı Amber

(0)
Sipariş (0)
1.150₺

Karaf Aile ve gücü temsil eden Çınar, Hayat ağacı motifiBardak olarak kullanılan kapakta Sonsuzluk simgesi kumlama ve soğuk altın el boyamasıAmber rengi camDekorlar kumlama ve soğuk altın el boyaması ile renklendirilmiştirTürkiye'de Üretilmiştir...

Tükendi
Quickview

İstanbul Motifli Kadeh 2'li

(0)
Sipariş (0)
660₺

İki Kişilik Cam Şarap Kadehi Setiİstanbul siluetinden ve İstanbul martılarından esinlenerek tasarlanmıştır, İstanbul silueti kumlama tekniğiyle kadehlere işlenmiştir.Ağız kısmında ve desenin çeşitli yerlerinde altın yaldız detaylı tasarım uygulaması bulunmaktadır.Özel hediye kutusunda gelmektedir.El İşçiliği.Türkiye'de Üretilmiştir.Bakım: Altın ve ..

Tükendi
Quickview

Karaf Seti; Buzlu Cam Karaf, 2'li Kadeh ve Buzluk Seti - El İmalatı Cam

(0)
Sipariş (0)
1.085₺

EL İmalatı, Efendİ Serisi Cam Kadehler KullanılmıştırSıcak Cam Kesme İnce sıcak kesim, kordonsuz ağızlı kadehlerGövdeli form, ince sıcak kesim, kordonsuz ağızlı kadehlerKadehlerde ki renklendirme kumlama tekniği ile dekorlanmıştır, bu sebeple cam üzerinde doku hissiyatı verir.Özel Hediye Kutusu içinde gönderilir2 Kadeh, geniş gövdeli karaf, ka..

Quickview

Üzüm Motifli Cam Karaf - Sürahi , Bordo

(0)
Sipariş (0)
1.700₺

Üzüm Motifli Cam Karaf - Sürahi , Sıcak Cam kesme ŞişeÜzüm motifleri cam tabanda , camdan yapılmıştırÜzüm motifi , taban kısmı bordo rengindedir.Cam karaf'ın ağız kısmı ince, sıcak cam kesme dir. El İmalatıTürkiye'de üretilmiştir. ..

Gösterilen: 1 ile 8 arası, toplam: 8 (1 Sayfa)