KURUMSAL

Görünüm:
Quickview

Altın İşlemeli Selçuklu Su karafı Seti-Kadife Kutulu

(0)
Sipariş (0)
9.100₺

Bardak olarak kullanılan kapakta Sonsuzluk simgesi kumlama ve soğuk altın el boyamasıAmber rengi camDekorlar kumlama ve soğuk altın el boyaması ile renklendirilmiştirTürkiye'de Üretilmiştir...

Quickview

Bereket Nar Obje - Bektaşi Üfleme Cam, Pembe Cam Obje - Bolluk Bereket Simgesi Dekoratif Obje / Kağıt Ağırlığı

(0)
Sipariş (0)
850₺

Bereket Sembolü Nar ObjeSıcak Üfleme Cam Zanaatı Gül Rengi Dekoratif ObjeBolluk Sembolü Ev ve Ofis AksesuarıMasa Dekoru - Masa Dekoru - Ev ve Ofis DekoruBoyut : ‎10x10x10cmEl yapımıTürkiye'de üretilmiştirHediye Kutusu içinde gelir..

Quickview

Han Dekorlu Beyaz Cam Kase

(0)
Sipariş (0)
6.700₺

Altın İşlemeli Mermer KaseCam üzeri altın yaldız dekorDekoratif Obje & İkramlıkTürkiye'de Üretilmiştir18*18 cmBakım: Altın, gümüş gibi malzemeler hava şartlarına bağlı olarak zamanla koyulaşabilir.Bu ürünlere su ve/veya herhangi bir kimyasal temas ettirilmemeli, rutubetli ve rutubetli ortamlarda muhafaza edilmemelidir.Bu ürünler sadece temiz ku..

Quickview

Han Dekorlu Siyah Cam Kase

(0)
Sipariş (0)
7.600₺

Altın İşlemeli Mermer KaseCam üzeri altın yaldız dekorDekoratif Obje & İkramlıkTürkiye'de Üretilmiştir15*14 cmBakım: Altın, gümüş gibi malzemeler hava şartlarına bağlı olarak zamanla koyulaşabilir.Bu ürünlere su ve/veya herhangi bir kimyasal temas ettirilmemeli, rutubetli ve rutubetli ortamlarda muhafaza edilmemelidir.Bu ürünler sadece temiz ku..

Quickview

Hayat Ağacı Su Karafı Amber

(0)
Sipariş (0)
1.150₺

Karaf Aile ve gücü temsil eden Çınar, Hayat ağacı motifiBardak olarak kullanılan kapakta Sonsuzluk simgesi kumlama ve soğuk altın el boyamasıAmber rengi camDekorlar kumlama ve soğuk altın el boyaması ile renklendirilmiştirTürkiye'de Üretilmiştir...

Quickview

Gümüş Hitit Güneşi Dekorlu Cam Vazo

(0)
Sipariş (0)
5.900₺

Kum Beyazı Cam Vazo Üzerine Hitit Güneşi boyutlu olarak, 925 ayar gümüş ile işlenmiştir. Dekorlama kumlama tekniği, 925 ayar gümüş ve el işçiliği ile uygulanmıştır. Türkiye'de ve yalnızca sınırlı sayıda üretilmiştir.Özel tasarım cam vazo hediye kutusu içinde gönderilir. Hitit Güneşi'nin dairesel biçimi Güneş'i simgeler. Güneş Kursu'n..

Gösterilen: 1 ile 6 arası, toplam: 6 (1 Sayfa)