Decoristan  • Kurumsal | Pages | Templates
Yukarı Çık
KURUMSAL

Decoristan, 'Yaşamınıza Saadet Getiren Tasarımlar' Osmanlı'nın saadet düğümünden esinlenerek yola çıkan Decoristan, Anadolu'nun zengin kültüründen izler taşıyan ve tamamen el işçiliği olan dekoratif ürünleriyle yaşam alanlarınıza
Sonsuz Saadet getiriyor...

Zengin kültürümüzün izlerini modern tasarımlarla birleştiren Decoristan, bakır ve cam işçiliği sanatının en özel ürünlerini gözler önüne seriyor. Altın, gümüş, bakır, cam, doğal taş ve derinin kullanıldığı, tamamen el işciliği ile hazırlanan özel tasarım
dekoratif ürünler şık ve zarif bir formda sunuluyor.

Cam ve bakırın bütünleştiği sahanlar, kandiller, mumlar, altın kaplama ihtişamlı vazolar, doğal taşlardan ve nazar boncuklarından oluşan kaseler, inci ve gümüşün zarif birleşimiyle özel olarak dizayn edilmiş dekoratif ürünlerin yer aldığı geniş koleksiyonda zengin kültür mirasımızın zarif ve ince işçilikle karşımıza çıkıyor.

Decoristan'ın amblemi, Osmanlı Döneminde kullanılan Saadet Düğümü. Bu amblem "şans, aşk, bereket, mutluluk ve bağlılığı" simgeliyor. Yaşam alanlarınıza Sonsuz Saadeti getirecek dekoratif tasarımlara www.decoristan.com adresinden ulaşabilirsiniz.

Kurumsal Hediyeler

Decoristan tasarımlarını şirketinizin özel hediyelerinde de iş ortaklarınızla, çalışanlarınızla paylaşabileceğiniz fikriden yola çıkarak bu özel seçimler içinde farklı koleksiyonlar oluşturduk. Taleplere göre şekillendirebileceğimiz 'Kurumsal Hediyelerinizde' bizim için önemli olan sizi anlayabilmek, isteklerinizi doğru yorumlayıp yansıtabilmek ve hediyenizi alan kişiyi mutlu edebilmektir.
Tüm tasarımlarımızın Saadet ve Mutluluk getirmesini dileriz.

%100 Güvenli Alışveriş

Değişim İmkanı

Hızlı Kargo

Özel Hediye Kutuları

Özel Tasarımlar