Arama - NAZAR


Görünüm:
Quickview

Nazar Boncuğu Obje - Dekoratif Aksesuar - Cam Disk Obje - Pirinç Kaideli Cam - Masa üzeri & Niş Dekorasyonu

Sipariş (0)
6.500₺

Pirinç Kaideli, Ayaklı Nazar Boncuğu Cam Obje Tasarımı Dekoratif Disk Obje - Masa üzeri & Niş dekorasyonu için tasarlanmıştırYuvarlak form disk cam 25 cm çapındadırCamın orta kısmında büyük cam mavisi nazar boncuğu, kenarlarında ise renkli nazar boncukları çalışılmıştır.Cam üzerinde ki hiç bir renk boyama değil, renkli cam üretimidir. Bu s..

Quickview

Nazar Boncuğu Tasarım Obje - Mavi Tılsım Dekoratif Duvar Süsü , Masa Üzeri Sıcak Cam Obje

Sipariş (0)
4.000₺

Sıcak Cam Çalışması Nazar Boncuğu Tasarım Obje Mavi Tılsım Dekoratif Duvar Süsü , Masa Üzeri Sıcak Cam ObjeSanatçı çalışması, sıcak cam ustaları tarafından sayılı adette üretilmiştir. Mavi Tılsım, Nazar Boncuğu obje duvar süsü ve masa üzeri dekorasyonunda kullanım için tasarlanmıştır.16 Cm ÇapEl yapımı ürün -Hiç bir ürün tam olarak birbir..

Quickview

Altın Yapraklı Mermer Sunumlu Güneş Nazar Türk Kahve Seti 2'li

Sipariş (0)
2.200₺

Mermer Sunumlu Porselen Kahve Setiİki adet nazar boncuğu motifli porselen kahve fincanı - Kulpları ve ağız kısmı altın detaylıMermer, altın yaprak süslemeli kahve tabaklarıTürkiye'de Üretilmiştir..

Quickview

Fatima'nın Eli - Hamsa Kağıt Ağırlığı - Selçuklu Yıldızı & Nazar Boncuğu Dekorlu Cam Obje

Sipariş (0)
6.700₺

Fatima - Fatma Ana'nın Eli Dekoratif Cam Obje - Kağıt Ağırlığı Güç, bereket, dayanıklılık, huzur ve çoğalma gibi anlamlar taşıyan, insanlığın manevi ihtiyaçlarına kucak açan Fatima, Fatma Ana'nın eli sembolü yaklaşık 3000 yıldır Anadolu ve Dünya'da tılsım ve simge olarak kullanılmaktadır.  Dekoratif aksesuar olarak tasarlanan Fatima'nın E..

Quickview

Füzyon Cam Nazar Boncuğu, Duvar Süsü

Sipariş (0)
950₺

Lütfen satın almak istediğiniz renk ve boyutu ( Büyük veya Küçük) giriniz.Nazar Boncuğu Dekoratif Obje, Masa ve Duvar Süslemesi Olarak Kullanılabilir.Renkli camlar kullanılarak füzyon cam tekniği ile üretilmiştir.Büyükler 16 cm, Küçükler 10 cm çapa sahiptir.Farklı renk ve boyutlarda üretilebilmektedir.Renk seçimi için lütfen info@decoristan.com ile..

Quickview

Gümüş Kapaklı Nazar Boncuğu Lokumluk - Mumluk - Dekoratif Obje / Siyah

Sipariş (0)
2.300₺

Gümüş Kapaklı Nazar Boncuğu Lokumluk - Mumluk - Dekoratif Obje / SiyahGümüş Kaplama Kapaklı, Dekorlu Cam lokumluk - Mumluk.Ürün siyah camdır.Soyut nazar boncuğu tasarımı altın, mavi ve siyahla renklendirilmiştir.Süslemeler cam kumlama tekniği ve el boyaması ile yapılmıştır.Türkiye'de Üretilmiştir...

Tükendi
Quickview

Güneş Nazar Boncuğu Kağıt Ağırlığı - Soyut Nazar Boncuğu Çalışması - Cam Dekor

Sipariş (1)
500₺

Nazar Boncuğu Tasarımı Cam Kağıt Ağırlığı üzerinde kumlama tekniği ile cama derinlik vererek çalışılmış, Nazar Boncuğu tasarımı cam üzerine dekorlanmıştır. El işçiliği ile dekorlanmış & El boyaması ile renklendirilmiştir. Hediye Kutusu içinde gönderilir12 Cm Çap Türkiye'de üretilmiştir..

Quickview

Güneş Nazar Boncuğu Kağıt Ağırlığı Altın- Soyut Nazar Boncuğu Çalışması - Cam Dekor

Sipariş (0)
2.200₺

Cam Kağıt Ağırlığı üzerinde kumlama tekniği ile cama derinlik vererek çalışılmış, altın Nazar Boncuğu tasarımı cam üzerine işlenmiştir. El işçiliği ile dekorlanmış & El boyaması ile renklendirilmiştir. 12 cm çapındadır.Özel hediye kutucu içinde gönderilir...

Quickview

Güneş Nazar Kahve Seti - 2li Altın Turkuaz Set ve su bardğı

Sipariş (3)
2.100₺

Güneş Nazar Kahve Seti - 2li Altın Turkuaz Set 2 adet Porselen Türk Kahvesi Fincanı , 2 adet Fincan Tabağı, 2 adet Kahve Yanı Cam Su Bardağıİnce, Fine Porselen kalitesi.Fincan ve fincan tabakları üzerinde soyut güneş ve ortasında Mavi - Turkuaz Nazar Boncuğu çalışması, kumlama tekniği ile porselen üzerinde dekorlanmıştır. Porselen boyalar..

Quickview

Güneş Nazar Mumluk & Lokumluk - Beyaz Cam Kapaklı

Sipariş (0)
2.700₺

Beyaz, Kapaklı, Dekorlu Cam Lokumluk - Mumluk.Soyut nazar boncuğu tasarımı altın, mavi ve beyaz renklendirildi.Cam kumlama ve el boyaması ile dekorlamaEl İmalatıTürkiye'de Üretilmiştir...

Quickview

Kırmızı Nazar Boncuğu El Yapımı Mermer Disk Obje

Sipariş (0)
3.750₺

Kırmızı Nazar Boncuğu El Yapımı Mermer Disk ObjeMermer Disk: 33x24x7.5 cm Nazar Boncuğu: of 10x10 cm El Yapımı Mermer Dekoratif ObjeTamamen el işçiliği olup Türkiye'de üretilmiştir.Farklı ebatlarda üretilebilmektedir.Daha fazla bilgi için info@decoristan.com ile iletişime geçebilirsiniz...

Quickview

Mavi Nazar Boncuğu El Yapımı Mermer Disk Obje

Sipariş (0)
5.000₺

Mavi Nazar Boncuğu El Yapımı Mermer Disk ObjeMermer Disk: 33x24x7.5 cmNazar Boncuğu: of 10x10 cm El Yapımı Mermer Dekoratif ObjeTamamen el işçiliği olup Türkiye'de üretilmiştir.Farklı ebatlarda üretilebilmektedir.Daha fazla bilgi için info@decoristan.com ile iletişime geçebilirsiniz...

Quickview

Nazar Boncuğu Motifli Cam Mum - 800 Gr. Mum - Damla Nazar Boncuğu Altın & Mavi Dekor

Sipariş (0)
2.500₺

Damla Formdaki Nazar Boncuğu Soğuk Altın ve Mavi Renk ile hazırlanmıştır.800 Gr, Parfüm esansı ve yağlarla hazırlanmış vanilya kokulu mum, parafinsiz organik yağlarla hazırlanan hazırlanan mum yakıldığında hoş bir koku verir.Geçmişten günümüze Nazar boncuğunun insanı kem gözlerden koruduğuna inanılır ve farklı aksesuarlarda kullanılı..

Gösterilen: 1 ile 13 arası, toplam: 13 (1 Sayfa)