Obje

Dekorasyonunuza ilham veren tasarım parçalar.. Bakır, Pirinç, Cam ve Mermerden üretilmiştir.

Görünüm:
Tükendi
Quickview

Nazar Boncuğu Obje - Dekoratif Aksesuar - Cam Disk Obje - Pirinç Kaideli Cam - Masa üzeri & Niş Dekorasyonu

(0)
Sipariş (0)
2.800₺

Pirinç Kaideli, Ayaklı Nazar Boncuğu Cam Obje Tasarımı Dekoratif Disk Obje - Masa üzeri & Niş dekorasyonu için tasarlanmıştırYuvarlak form disk cam 25 cm çapındadırCamın orta kısmında büyük cam mavisi nazar boncuğu, kenarlarında ise renkli nazar boncukları çalışılmıştır.Cam üzerinde ki hiç bir renk boyama değil, renkli cam üretimidir. Bu s..

Quickview

Nazar Boncuğu Tasarım Obje - Mavi Tılsım Dekoratif Duvar Süsü , Masa Üzeri Sıcak Cam Obje

(0)
Sipariş (0)
1.250₺

Sıcak Cam Çalışması Nazar Boncuğu Tasarım Obje Mavi Tılsım Dekoratif Duvar Süsü , Masa Üzeri Sıcak Cam ObjeSanatçı çalışması, sıcak cam ustaları tarafından sayılı adette üretilmiştir. Mavi Tılsım, Nazar Boncuğu obje duvar süsü ve masa üzeri dekorasyonunda kullanım için tasarlanmıştır.16 Cm ÇapEl yapımı ürün -Hiç bir ürün tam olarak birbir..

Quickview

2'li Gold Kuş Obje

(0)
Sipariş (0)
2.250₺

Set iki adet kuş obje içerir.Ürün metal malzemeden üretilmiştir.Ürün ebatları h:35-55 cm'dir.Bakım: Altın, gümüş gibi malzemeler hava şartlarına bağlı olarak zamanla koyulaşabilir.Bu ürünlere su ve/veya herhangi bir kimyasal temas ettirilmemeli, rutubetli ve rutubetli ortamlarda muhafaza edilmemelidir.Bu ürünler sadece temiz kuru bir bez veya ..

Quickview

3 Atlı Altın Siyah Kase

(0)
Sipariş (0)
2.000₺

Şaha kalkmış3i at üzerinde yer alan dekoratif kase.Vazo / Çiçeklik olarak kullanıma uygundur.Ürün pirinç malzemeden üretilmiştir. Ürün ebatları çap 28 cm, yükseklik 14 cm'dir.Bakım: Altın ve gümüş gibi malzemeler zaman içinde hava şartlarına bağlı olarak kararabilir. Bu ürünlere su ve/veya herhangi bir kimyasal değdirilmemeli, nemli ve rutubetli or..

Quickview

Altın Dekorlu, Siyah Cam Kandil , Dekoratif Cam Obje

(0)
Sipariş (0)
5.200₺

Altın Dekor, Siyah Sıcak Cam Kandil, Dekoratif ObjeSiyah Cam Üzerinde Mat Altın ve Kumlama Dekor Cam kandil üzerinde 'Ya Hannan, Ya Mennan' yazar. ''Ya Hannan, Ya Mennan'' , ''Acıyan, Bağışlayan, İhsanı Bol, Çok Niimet Veren, Allah'' anlamına gelir.Siyah sıcak kandil sıcak cam teknikleri ile üretilmiştir.Sınırlı sayıda, özel üretim. Türkiye'de..

Quickview

Bereket Nar Obje - Bektaşi Üfleme Cam, Pembe Cam Obje - Bolluk Bereket Simgesi Dekoratif Obje / Kağıt Ağırlığı

(0)
Sipariş (0)
560₺

Bereket Sembolü Nar ObjeSıcak Üfleme Cam Zanaatı Gül Rengi Dekoratif ObjeBolluk Sembolü Ev ve Ofis AksesuarıMasa Dekoru - Masa Dekoru - Ev ve Ofis DekoruBoyut : ‎10x10x10cmEl yapımıTürkiye'de üretilmiştirHediye Kutusu içinde gelir..

Quickview

Beyaz Mermer Sunumluk Tepsi, Dekoratif İkramlık - Gümüş At Aplikli

(0)
Sipariş (0)
896₺

Gümüş At Aplikli Beyaz Mermer Sunum TepsisiDekoratif İkramlık & Kahve Sunumu Gümüş Top Ayaklı Bakım : Altın ve gümüş gibi malzemeler zaman içinde hava şartlarına bağlı olarak kararabilir. Bu ürünlere su ve/veya herhangi bir kimyasal değdirilmemeli, nemli ve rutubetli ortamlarda tutulmamalıdır. Bu ürünler sadece temiz kuru bir bez..

Quickview

Dekoratif Turuncu Deri Kutu Büyük Boy

(0)
Sipariş (0)
800₺

Deriden üretilmiştir.Ürün ebatları 16x12x8,5 cm'dir...

Quickview

Dilek Kuşları - Dekoratif Obje , 3'lü Set / Mor - Mavi - Sarı - El İmalatı

(0)
Sipariş (0)
590₺

Üçlü Dilek Kuşları setEl yapımı cam Sarı - Mavi - Mor RenklerdeHer biri 11 cm uzunluğundadır..

Quickview

Dolunay Dekor Obje Set - Pirinç Altın Obje 2 'li Set - Dekoratif Aksesuar - Siyah Toros Mermer Kaide

(0)
Sipariş (0)
2.800₺

Objenin soyut tasarımı dolunayı sembolize etmektedir.Ürün pirinç malzemeden üretilmiştir.Bakım : Altın ve gümüş gibi malzemeler zaman içinde hava şartlarına bağlı olarak kararabilir. Bu ürünlere su ve/veya herhangi bir kimyasal değdirilmemeli, nemli ve rutubetli ortamlarda tutulmamalıdır. Bu ürünler sadece temiz kuru bir bez veya gümüş temizle..

Quickview

Fatima'nın Eli - Hamsa Kağıt Ağırlığı - Selçuklu Yıldızı & Nazar Boncuğu Dekorlu Cam Obje

(0)
Sipariş (0)
1.200₺

Fatima - Fatma Ana'nın Eli Dekoratif Cam Obje - Kağıt Ağırlığı Güç, bereket, dayanıklılık, huzur ve çoğalma gibi anlamlar taşıyan, insanlığın manevi ihtiyaçlarına kucak açan Fatima, Fatma Ana'nın eli sembolü yaklaşık 3000 yıldır Anadolu ve Dünya'da tılsım ve simge olarak kullanılmaktadır.  Dekoratif aksesuar olarak tasarlanan Fatima'nın E..

Quickview

Gazi Mustafa Kemal Paşa - Atatürk Vazo Objesi / Atatürk'ün Portresi ve Gençliğe Hitabesi Beyaz/ Altın

(0)
Sipariş (0)
6.800₺

Gazi Mustafa Kemal Paşa - Atatürk Vazo ObjesiBeyaz/ AltınAtatürk'ün Türk Gençliğine Hitabı - Türkiye'nin İlk Cumhurbaşkanı'nın Meşhur Nutku...Ön yüzde Atatürk portresi mat altın ile dekorlanmıştırArka yüzde Atatürk'ün Türk Gençliğine Hitabesi mat altın ile dekorlanmıştırEl İşçiliğiBeyaz Cam Vazo ObjeAltın rengi el boyaması ve kumlama cam yazılı ve ..

Quickview

Gazi Mustafa Kemal Paşa - Atatürk Vazo Objesi / Atatürk'ün Portresi ve Gençliğe Hitabesi Siyah/ Altın

(0)
Sipariş (0)
6.800₺

Gazi Mustafa Kemal Paşa - Atatürk Vazo ObjesiSiyah/ AltınAtatürk'ün Türk Gençliğine Hitabı - Türkiye'nin İlk Cumhurbaşkanı'nın Meşhur Nutku...Ön yüzde Atatürk portresi mat altın ile dekorlanmıştırArka yüzde Atatürk'ün Türk Gençliğine Hitabesi mat altın ile dekorlanmıştırEl İşçiliğiSiyah Cam Vazo ObjeAltın rengi el boyaması ve kumlama cam yazılı ve ..

Tükendi
Quickview

Güneş Nazar Boncuğu Kağıt Ağırlığı - Soyut Nazar Boncuğu Çalışması - Cam Dekor

(0)
Sipariş (1)
420₺

Nazar Boncuğu Tasarımı Cam Kağıt Ağırlığı üzerinde kumlama tekniği ile cama derinlik vererek çalışılmış, Nazar Boncuğu tasarımı cam üzerine dekorlanmıştır. El işçiliği ile dekorlanmış & El boyaması ile renklendirilmiştir. Hediye Kutusu içinde gönderilir12 Cm Çap Türkiye'de üretilmiştir..

Quickview

Güneş Nazar Boncuğu Kağıt Ağırlığı Altın- Soyut Nazar Boncuğu Çalışması - Cam Dekor

(0)
Sipariş (0)
350₺

Cam Kağıt Ağırlığı üzerinde kumlama tekniği ile cama derinlik vererek çalışılmış, altın Nazar Boncuğu tasarımı cam üzerine işlenmiştir. El işçiliği ile dekorlanmış & El boyaması ile renklendirilmiştir. 12 cm çapındadır.Özel hediye kutucu içinde gönderilir...

Quickview

Hayat Ağacı Obje Gold

(0)
Sipariş (0)
5.000₺

Hayat Ağacı Dekoratif ObjePirinç malzemeden üretilmiştir ve altın kaplamadır.Dairesel formda.Mermer kaideli.Ürün ebatları: Yükseklik 43 cm, Çap 30 cm'dir.Bakım: Altın ve gümüş gibi malzemeler zaman içinde hava şartlarına bağlı olarak kararabilir. Bu ürünler ıslak bırakılmamalı, herhangi bir kimyasal değdirilmemeli, nemli ve rutubetli ortamlard..

Quickview

Hilal Ay Pirinç Obje

(0)
Sipariş (0)
4.250₺

Hilal şekilli dekoratif obje.Tarih öncesi insan, hayvan ve doğa figürleriyle süslenmiş.Pirinç malzemeden üretilmiştir.Mermer küre ayak üzerinde durmaktadır.Ürün ebatları: Yükseklik 43 cm, Genişlik 30 cm...

Tükendi
Quickview

Kız Kulesi Cam Obje

(0)
Sipariş (0)
519₺

Buzlu Cam Vazo - Soğuk Altın Dekorlamaİstanbul Siluetinden İlham AlınarakTasarlanmıştırCam rengi kumlama tekniği ile verilmiştirEl İşçiliğiTürkiye'de Üretilmiştir...

Quickview

Kristal Kaideli Gold At Obje

(0)
Sipariş (0)
750₺

At formundaki dekoratif obje pirinç malzemeden üretilmiştir ve altın kaplamadır.Ürün, kristal kaidelidir.Ev ve ofis dekorasyonları için şık ve zarif bir parça niteliğindedir.Ürün Yüksekliği 20 cm, Kaidenin ebatları 7x7 cm.Bakım : Altın ve gümüş gibi malzemeler zaman içinde hava şartlarına bağlı olarak kararabilir. Bu ürünlere su ve/veya herhan..

Quickview

Mavi Göz Obje - Dekoratif Pirinç Kaide - Masa & Sehpa Üzeri Obje - 40 Cm

(0)
Sipariş (0)
1.540₺

Dekoratif Göz ObjePirinç malzemeden üretilmiştir ve Mermer Kaide KullanılmıştırGöz bebeği mavi camdırKüçük Boy  - 40 Cm  YükseklikTürkiye'de ÜretilmiştirBakım : Altın ve gümüş gibi malzemeler zaman içinde hava şartlarına bağlı olarak kararabilir. Bu ürünlere su ve/veya herhangi bir kimyasal değdirilmemeli, nemli ve rutubetli ort..

Gösterilen: 1 ile 20 arası, toplam: 55 (3 Sayfa)