Mermer Sunum

Mermer Sunumluk & Servis - Dekoratif Mermer Kaseler, Mermer Tepsiler, Mermer Bardak Altlıkları -  Mermer Tabaklar ve Fazlası... 

Görünüm:
Tükendi
Quickview

Altın İşlemeli Mermer Kase

(0)
Sipariş (0)
330₺

Altın İşlemeli Mermer KaseMermer üzeri altın yaldız dekorDekoratif Obje & İkramlıkTürkiye'de Üretilmiştir14*8 cmBakım: Altın, gümüş gibi malzemeler hava şartlarına bağlı olarak zamanla koyulaşabilir.Bu ürünlere su ve/veya herhangi bir kimyasal temas ettirilmemeli, rutubetli ve rutubetli ortamlarda muhafaza edilmemelidir.Bu ürünler sadece temiz ..

Quickview

Aslan Tabanlı Siyah Mermer Kase

(0)
Sipariş (0)
1.800₺

Siyah mermer kase; şekerlik, lokumluk olarak kullanıma uygundur.Kahve yanı ikram, sehpa dekorasyonu...Aslan şeklindeki tabanı pirinç malzemeden üretilmiştir ve altın kaplamadır.El İşçiliğidir.Türkiye'de üretilmiştir..

Quickview

Beyaz Mermer Sunumluk Tepsi, Dekoratif İkramlık - Gümüş At Aplikli

(0)
Sipariş (0)
2.500₺

Gümüş At Aplikli Beyaz Mermer Sunum TepsisiDekoratif İkramlık & Kahve Sunumu Gümüş Top Ayaklı Bakım : Altın ve gümüş gibi malzemeler zaman içinde hava şartlarına bağlı olarak kararabilir. Bu ürünlere su ve/veya herhangi bir kimyasal değdirilmemeli, nemli ve rutubetli ortamlarda tutulmamalıdır. Bu ürünler sadece temiz kuru bir bez..

Quickview

Dekoratif Beyaz Mermer Kase, Altın Nar Aplikli İkramlık

(0)
Sipariş (0)
3.500₺

Beyaz Mermer KaseAltın Nar Aplikli Dekoratif tasarım kase, modern ev, mutfak, bahçe, masa dekorasyonu ve akşam yemeği, kahve ve çay saati, yemek ve tatlı servisi ve masa organizasyonları için dekoratif hizmet veya sadece dekoratif düzenleyici içindir. Lokum, çikolata, tatlı, kurabiye, makaron ikramlarında veya sadece çiçeklik olarak kullanılab..

Quickview

Han Dekorlu Beyaz Cam Kase

(0)
Sipariş (0)
6.700₺

Altın İşlemeli Mermer KaseCam üzeri altın yaldız dekorDekoratif Obje & İkramlıkTürkiye'de Üretilmiştir18*18 cmBakım: Altın, gümüş gibi malzemeler hava şartlarına bağlı olarak zamanla koyulaşabilir.Bu ürünlere su ve/veya herhangi bir kimyasal temas ettirilmemeli, rutubetli ve rutubetli ortamlarda muhafaza edilmemelidir.Bu ürünler sadece temiz ku..

Quickview

Han Dekorlu Siyah Cam Kase

(0)
Sipariş (0)
7.600₺

Altın İşlemeli Mermer KaseCam üzeri altın yaldız dekorDekoratif Obje & İkramlıkTürkiye'de Üretilmiştir15*14 cmBakım: Altın, gümüş gibi malzemeler hava şartlarına bağlı olarak zamanla koyulaşabilir.Bu ürünlere su ve/veya herhangi bir kimyasal temas ettirilmemeli, rutubetli ve rutubetli ortamlarda muhafaza edilmemelidir.Bu ürünler sadece temiz ku..

Quickview

Nar Aplikli Siyah Mermer Kase

(0)
Sipariş (0)
2.200₺

Siyah Mermer, Kapaklı Şekerlik; Lokumluk.Kapakta bulunan nar şeklindeki aplik pirinç malzemeden yapılmış olup altın kaplamadır.Bereketin sembolü nar, evleriniz için anlamlı bir dokunuş...El işçiliğidir.Türkiye'de üretilmiştir...

Gösterilen: 1 ile 7 arası, toplam: 7 (1 Sayfa)